Американська компанія Sundown Naturals, що працює більше 40 років. Почала свою діяльність з невеликого підприємства, яке доставляло свою продукцію поштою в межах Америки.

Вітаміни, мінерали, харчові добавки виявилися настільки ефективними і припали до смаку покупцям, що незабаром з'явилася можливість розширити виробництво. Тепер це сучасна компанія, яка поставляє широкий спектр продуктів для здоров'я по всьому світу.

Така популярність не приходить сама по собі. За приголомшливим успіхом стоїть праця десятків вчених, лікарів, дієтологів, мікробіологів, які досліджували, аналізували і створювали інноваційні формули для здоров'я. Вони успішно реалізували головну місію, яку поклали на них засновники бренду - зробити все можливе, щоб люди отримували високу якість продукції і максимальну користь від них.

Тепер кожен бажаючий може оцінити їх у нас в країні. В асортименті ви знайдете:
  • вітамінні та мінеральні комплекси;
  • енергетики;
  • підтримка для імунної системи;
  • продукти для травного тракту;
  • спеціальні добавки для дітей.

Компанія має все необхідне, щоб повноцінно контролювати якість сировини і готових продуктів. Але крім цього, вона активно залучає до тестування незалежні компанії, щоб довести чистоту продукції. Варто відзначити, що Sundown Naturals став першим брендом, який на 100% підтвердив повну відсутність ГМО, глютену, молочних продуктів, хімічних домішок в своїх рецептурах і формулах.

Таким чином, перевірено не тільки якість, але також доведена повна безпека і користь для здоров'я кожної людини, який купує товари компанії.
Деяким історія бренду може здатися схожою на сотні інших. І напевно, це було б так, якби не та сама родзинка. Sundown Naturals вдалося не просто розробити ефективні добавки, але також наділити їх дивним, приємним смаком. При цьому, творці обійшлися без таких шкідливих домішок, як барвники, підсолоджувачі, ароматизатори - тільки натуральні якісні інгредієнти.