З 1984 року Thorne Research встановила стандарт виняткової якості виготовлення та складання преміальних гіпоалергенних дієтичних добавок, виробництво яких схвалено охороною здоров'я, про що свідчать видані ліцензії.

Компанія Thorne Research, яка налічує понад 400 продуктів у своєму асортименті, визнана практиками охорони здоров'я світовим лідером у виготовлені дієтичних добавок найвищої якості та чистоти. Завдяки недавнім придбанням та спільним підприємствам, Thorne Research тепер також пропонує лінії продуктів, які спрямовані на усунення недоліків у харчуванні.

Історія компанії

Зародження компанії сталося 1984 року в Сіетлі. Ел та Келлі Цзап стали засновниками Thorne і швидко просунули компанію на світовий ринок. 1990 року товари почали експортуватися за територію США. Першими, хто отримав біологічні добавки, стали Європа, Нова Зеландія та Австралія.

Через 9 років, у 1999 році, засновники вирішили значно розширити своє виробництво і крім випусків харчових добавок для людей відкрили нове відгалуження – Thorne VET, де випускалися товари для тварин.

У 2008 році відбувся справжній бум. На прилавки магазинів вийшов новий засіб Meriva, що покращує роботу м'язів. Завдяки цьому винаходу компанія швидко просунулась у спорт індустрії і на момент 2018 року є основним постачальником вітамінів та біологічно активних добавок для Олімпійської збірної США.

Більше 40 продуктів у клінічних випробуваннях по всьому світу

Вся продукція Thorne проходить клінічні випробування в лабораторіях, розташованих по всьому світу.

Їхня співпраця з незалежними дослідниками допомагає науково підтвердити ефективність та безпеку продуктів та вивчити нові можливості для їх покращення.

Наприклад, дослідження, проведене спільно з доктором Марком Х'юстоном з Інституту гіпертонії на продукті Lipo Cardia показало, що він безпечний і ефективний для підтримки здорового рівня ліпідів.

Рідкий Vitamin K2 від компанії Thorne підтримує здоров'я кісток, також здорове серце та кровоносні судини. Вітамін K2 забезпечує підтримку здоров'я кровоносних судин своєю ефективністю, дозволяючи організму переміщати кальцій у кістки, що забирає кальцій з м'яких тканин, таких як кровоносні судини та нирки.

Продукція оптимально збалансована для тих, хто страждає на важкі хвороби: рак, неврологічні розлади або серцево-судинні захворювання.

Доповненням до продуктової лінійки є засоби для спортсменів, органічні продукти, що не відносяться до ГМО по догляду за шкірою.

Завдяки розташуванням у Сандпойнті, Айдахо та Нью-Йорку, Thorne Research має у своєму розпорядженні найсучасніші виробничі об'єкти і налічує понад 275 осіб працівників.