ТЕХМОЛПРОМ- один з найбільших українських виробників сухих молочних продуктів, згущеного молока і молочних концентратів. А сьогодні в асортименті торгової марки можна знайти вже продукти для спортсменів і людей, які стежать за своїм здоров'ям.

ТЕХМОЛПРОМ- це поставки молочних продуктів не тільки по всій Україні, а й міжнародні відвантаження, в яких якість товарів гарантують сертифікати ISO 9001-2009, HACCP, HALAL. Можливості компанії по переробці молока за добу складають до 1500 тонн. Досягнувши таких показників, компанія вирішила не зупинятися і скористатися шансом подарувати всім спортсменам і людям, які прагнуть тримати своє тіло у формі, а також тим, хто хоче харчуватися раціонально, можливість вживати білкові концентрати від вітчизняного виробника.

Виробництво

Підприємство ТЕХМОЛПРОМ розміщено в Полтавській області в місті Гадяч. Виробляти якісну продукцію дозволяють:

 • Власна сировинна і виробничо-технічна база;
 • Історично сформовані, сприятливі умови;
 • Власна сучасна установка ультрафільтрації;
 • Контроль і вдосконалення технологічних процесів виробництва.

Популярність протеїнових сумішей, таких як КСБ (концентрат сироваткових білків), КМБ (концентрат молочного білка), ГЕЙНЕР обумовлена:

 • високою конкурентною якістю;
 • в рази меншою ціною, ніж у аналогічних товарів іноземного виробництва;
 • традиційною вихідною сировиною.

ТЕХМОЛПРОМ - це підприємство з сучасними обладнанням і технологією. Завод вже активно задовольняє споживчий попит в сухому молоці, сухій сироватці, згущеному молоці та інших молочних концентратах. А тепер ще пропонує кожному спортсмену і прихильникові збалансованого харчування гарантовано якісні, доступні білково-вуглеводні концентрати в необхідній кількості.

Історія сьогоднішніх традицій переробки молока зароджувалася в 80-х роках, коли якість можна було назвати чесною і народною. Компанія не змінює славні традиції, і навіть у відносно новому напрямку продовжує зберігати ту ж чесність і відповідальність. Це втілюється в високих споживчих характеристиках спортивного харчування і доступних цінах.

Чому потрібно вибирати концентрати Техмолпром?

Ключова перевага - власна сировинна і виробничо-технічна база. Товари конкурентні, завдяки тому, що:

 • Незалежність від постачальників, які зривають терміни.
 • Контроль якості молока для концентратів проводиться на всіх етапах, починаючи з приймання сировини. Без визначення його складу виключено попадання в продукт не перевіреного компонента.
 • На виробництві присутня власна сертифікована лабораторія - вона проводить забір і аналіз продукції на всіх етапах процесу виготовлення.
 • Співвідношення ціна / якість та обсяги / терміни виграють в порівнянні з іноземними аналогами.

Смачне і здорове харчування

У багатьох, хто ніколи не вживав в їжу протеїнові і вуглеводні добавки, закралася думка, що вони не можуть бути корисними, безпечними і смачними. Але люди, які нарощують м'язи, худнуть, прагнуть збалансовано харчуватися вже знають, яку користь вони приносять і з задоволенням переконають Вас в ваших помилках, демонструючи свої результати. А для задоволення всіх різнобічних запитів – торгова марка виробляє сухі суміші з найпопулярнішими смаками - полуниці, карамелі, банана, ванілі, шоколаду, лісових ягід.

Якість товарів підтверджується пройденим аудитом, проведеним для сертифікації продукції з метою поставок її до країн Євросоюзу.