Trec Nutrition - польська торгова марка спортивного харчування. Компанія була заснована в 2001 році, головний офіс знаходиться в Польщі. Під брендом Trec Nutrition на ринку спортивного харчування виробляються добавки, які сприяють збільшенню м'язової маси і сили м'язів, добавки для схуднення, добавки для зв'язок і суглобів.

Активність торгової марки утримується з 2001 року і по сьогоднішній день, при цьому чітко витримується процес виробництва імпортованих з США продуктів під маркою Trec Nutrition. Частина продуктів виготовлена ​​і розфасована вже в американських лабораторіях і поставляється як готовий продукт. Це стосується головних препаратів, технологія виробництва яких дорога або запатентована рецептура.

Процес виробництва в компанії Trec Nutrition відбувається з використанням високих технологій. Компанія повністю відповідає вимогам стандартів ISO 9001 та ISO 22000. Безпека виробництва та використання гігієнічної та виробничої практики (GHP, GMP) відповідає суворим вимогам, які навіть не застосовують у фармацевтичному виробництві.

Робота Trec Nutrition була відзначена сертифікатом швейцарської фірми SGS за свої досягнення і успіхи в створенні і вдосконаленні системи управління якістю і безпекою на виробництві.

За якість продукції бренд Trec Nutrition був нагороджений Польської Академією Якості титулом «Лідер Якості 2007».