Компанія Ultimate Nutrition була заснована в 1979 році Віктором Рубіно. На момент утворення компанії Віктор уже був іменитим атлетом в США, котрий досяг високих результатів в пауерліфтингу, хоча він ніколи не був професіоналом. Рухомий метою стати кращим, Віктор знав, що ключовим фактором успіху в досягненні високих результатів є спортивні харчові добавки, що збільшують силу і витривалість, а також сприяють швидкому відновленню. Однак, незадоволений якістю існуючих на той момент (70 роки ХХ століття) спортивних добавок, Віктор - біохімік за освітою, вирішив запустити свою власну компанію з виробництва спортивного харчування під назвою Ultimate Nutrition. Його метою було створення високоякісних, ретельно розроблених продуктів за доступною ціною.

В кінці 70-х, на початку 80-х років ХХ століття Ultimate Nutrition входила в число перших компаній, які мали в своєму асортимент такі продукти як: амінокислоти в таблетках, білкові і вуглеводні порошки, а також різного виду жироспалювачі. До кінця 80-х ХХ століття Ultimate Nutrition запустила у виробництво кілька легендарних продуктів, наприклад, Sport Energizer, готовий до вживання енергетичний напій у скляній пляшці з десятьма різними смаками.

До середини 1990-х компанія Ultimate Nutrition знову опинилася попереду конкурентів, як перша компанія, що випустила сироватковий протеїновий порошок в пляшці. Сьогодні Ultimate Nutrition продовжує нас радувати широкою лінійкою вироблених харчових добавок, що включають Massive Whey Geiner, 100% Prostar Whey Protein, Muscle Juice, Glutapure, Protein Isolate, Amino Gold, Daily Complete formula. Нова розробка 100% Prostar Whey Protein - це високобілкова суміш з вмістом великої кількості незамінних амінокислот і BCAA, необхідних для будівництва вашої мускулатури як при тривалих, так і нетривалих інтенсивних навантаженнях. 100% Prostar Whey Protein з вмістом фактора імунного зростання, що дозволяє уникнути негативного впливу інтенсивних навантажень на імунну систему вашого організму.

Також в списку компанії є продукт, що забезпечує надійне живлення суглобів та зв'язок Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin Msm котрий отримав велику кількість позитивних відгуків спортсменів.