Якість, гарантія, сервіс сьогодні і назавжди!
Американський виробник зі світовим ім'ям і більш ніж 30-річним стажем роботи на ринку якісного спортивного харчування це Universal Nutrition. Відгуки бодібілдерів, атлетів і людей, які стежать за якістю свого здоров'я, не залишають байдужим нікого. Компанія, яка відома добавками Animal Pack і Natural Sterol Complex, також випускає популярні лінії елітної фітнесорієнтованої і спортивної продукції. Фірма першою створила лінійку товарів тільки для жінок і стала виробником відомих товарів з натуральних компонентів - Universal Natural.

Компанія подолала багато перешкод і створила свою успішну концепцію роботи. Купити спортивне харчування Universal Nutrition можна в будь-якому профільному магазині, тому що її продукція затребувана мільйонами людей у всьому світі.

якість
Завдяки власному заводу, компанія ретельно стежить за виконанням всіх процесів виробничого ланцюга, починаючи з підбору необхідної сировини і закінчуючи дизайном упаковок. На власних потужностях кожен день випускаються тисячі капсул, таблеток, порошків і батончиків.

сервіс
Навіть якісний товар не вартий нічого, якщо немає гідного обслуговування споживачів. Universal Nutrition намагається підтримувати взаємний зв'язок зі своїми клієнтами. Так, наприклад, за їхнім бажанням були створені батончики CarbRite Diet , також на прохання споживачів був розроблений Natural Sterol Complex в зручних капсулах.

надійність
Вся продукція проходить численні лабораторні тести і відповідає всім встановленим державним стандартам. За якість товарів Universal Nutrition відповідає своїм ім'ям. Негативні відгуки про продукт зустрічаються вкрай рідко, і навіть в цьому випадку компанія готова повернути гроші за товар, котрий не сподобався споживачеві.

інновації
Завдяки великій і злагодженій роботі команди Universal Nutrition з учених, тренерів та спортсменів-професіоналів випускаються тільки якісні добавки. При їх створенні використовуються новітні наукові розробки, останні дані про здорове харчування у спортивному способі життя. Новий продукт з'являється на світ лише після перевірки через численні дослідження і тестування.

Universal Nutrition - це великий і злагоджений механізм по виробництву спортивних добавок, які може купити собі кожен. Не можна не довіряти відгукам мільйонів споживачів, адже якість цього бренду перевірена часом!