Продукція ТМ VALE виготовляється на сучасному та високотехнологічному обладнанні на власних виробничих потужностях компанії «РИФ», розташованих за адресою пр. Богдана Хмельницького, 162, м. Дніпро. Виробничі потужності підприємства дозволяють випускати до 225 кг/годину готової продукції.

Професійне ставлення і відповідальний підхід до роботи, суворе дотримання міжнародних стандартів якості, перевірені інгредієнти, контроль безпечності продукції на всіх етапах – від постачальника до кінцевого споживача – це основні критерії у виробництві якісної, безпечної та смачної продукції.

Компанія «РИФ» приділяє особливу увагу забезпеченню високої якості продукції, що виробляється, вдосконаленню та розширенню асортименту, розробці власних технологій виробництва та побудові довгострокових звязків з партнерами.

Продукція компанії « РИФ » допомагає оздоровити оганізм за рахунок комплексного підходу у використанні вітамінно – мінерального складу: ( А , В1 , В5 , В6 , С , D , Н , РР ), а також калій, магній, залізо, фосфор.

Відсутність шкідливих компонентів, відсутність ГМО, тривалість зберігання, постійний моніторинг змін смакових переваг та прийнятні ціни роблять наш товар привабливим для покупців і конкурентоспроможним на ринку кондитерських виробів.

Наша продукція прекрасно підходить для людей, які стежать за своїм здоров’ям і вагою, є джерелом мікроелементів і вітамінів, відмінною добавкою до раціону дітей, а також людей, які знаходяться на дієті, мають ослаблений імунітет.