Компанія Walden Farms працює з 1972 року. На даний момент вона - провідний виробник дієтичних продуктів в США, доступний в більш ніж 50 країнах світу. З самого початку метою її творців була розробка здорових продуктів харчування без калорій, жирів, вуглеводів і цукрів, причому не просто корисних і котрі сприяють контролю ваги, але ще і смачних.

І тоді і до сих пір компанія є лідером в категорії здорового харчування, допомагаючи ось уже трьом поколінням підтримувати свою фізичну форму, забезпечуючи їх продуктами високої якості, вироблених з урахуванням всіх інноваційних технологій в цій галузі. Walden Farms була в числі перших, хто почав робити корисні продукти з низьким рівнем жирів і простих цукрів.

На сьогоднішній день зайняті в розробці рецептури експерти в області кулінарії і здорового харчування отримали приголомшливі результати. Ними був розроблений перший і єдиний в світі підсилювач смаків вільний від консервантів. Все вироблене під даним брендом не містить жирів, цукрів і глютену, а також підходить для вегетаріанців і людей, які страждають алергією, оскільки немає в ньому ні ГМО, ні молочних компонентів.

Місія компанії - допомагати людям контролювати споживання калорій, цукру, глютену і інших некорисних продуктів, при цьому, не відмовляючись від улюблених смакових уподобань.