Webber Naturals є частиною великого сімейства натуральних продуктів та одним з найбільших у Північній Америці виробників натуральних добавок та якісних продуктів здорового харчування. Організаційне сільське господарство компанії виключає вирощування ГМО-продуктів. В даний час компанія має сотні акрів органічних сільгоспугідь в долині Оканаган в Британській Колумбії, Канаді, де відбувається вирощування, збір і переробка не ГМО, органічно вирощених трав і рослин.
Рослини збирають вручну, коли їх активні складові досягають піку, і негайно обробляють на власних місцевих підприємствах.
  • Якість, чистота та безпека – головні пріоритети Webber Naturals.
  • Компанія Webber Naturals існує на світовому ринку понад 50 років.
  • Маючи вчені ступеня в галузі медицини, біології, сільського господарства, харчування, фармакології та хімії, досвідчена команда лікарів, науковців, розробників та співробітників забезпечує контроль якості на кожному етапі виробництва.
  • Webber Naturals виходить за рамки стандартних вимог завдяки використанню мас-спектрометрії - найточнішої технології виявлення, поряд з високоефективною рідинною хроматографією (ВЕРХ), газовою хроматографією (ГХ), тонкошаровою хроматографією (ТСХ) та іншими складними методами, розробленими для виділення та кількісного визначення різних молекул та з'єднань.
  • Важливо! Webber Naturals проводить тести на алерген, мікробіологію, ГМО та радіацію.
  • Webber Naturals - єдина компанія, що виробляє натуральні добавки, що використовує такий широкий спектр дуже складних методологій наукових випробувань
  • Не менш важливо, що Webber Naturals прагне зменшення впливу на навколишнє середовище, вносячи зміни, які скорочують викиди і викиди вуглецю, економить енергію і воду, проводить сертифікацію стійкості для біодобавок та підтримує місцеві та глобальні спільноти.