California Gold Nutrition (CGN)

California Gold Nutrition - виробник здорового харчування і вітамінів, що базується в Каліфорнії.

Каліфорнійці мають пристрасть до активного життя на повну котушку, і це означає підтримку здорового способу життя з повною лінією вітамінних добавок і продуктів на натуральній основі.

Компанія California Gold Nutrition розбірлива в питаннях здоров'я і застосовує в своєму виробництві, тільки перевірені лабораторними дослідженнями препарати. Продукція компанії проходить 3-етапи тестування - це лабораторна перевірка сировини, вибіркова перевірка в процесі виробництва і ретельна перевірка якості вже готової продукції. Сировина перевіряється на справжність, склад активних елементів і його чистоти. Процес перевірок, гарантує якість продукції фірми. Сам контроль якості сертифікований такими органами, як GMP, NSF і NPA.

Продукція компанії California Gold Nutrition виготовляються виключно в США. При цьому Компанія California Gold Nutrition застосовує виключно органічні інгредієнти, без ГМО або опромінених продуктів. California Gold Nutrition вважає, що якість товарів, допоможе жити повним життям своїм покупцям.