Компанія Nature's Way була заснована в 1968 році, а в 1969 році було випущено 8 продуктів. Зараз, 40 років по тому Nature's Way є одним з провідних виробників якісних харчових добавок і першим великим брендом, який випускає трав'яні добавки та вітаміни, який пройшов тест TRU-ID (незалежна програма тестування на відповідність компонентів зазначених в документації вітамінів їх реальним змістом) і з сертифікацією "non-GMO". Компанія регулярно проходить різні перевірки, які підтверджують високий рівень якості вихідних компонентів і продукції: NSF GMP, TGA, навіть перевірку на кошернысть від Союзу ортодоксів і сертифікат Halal. Все це говорить про те, що продукція Nature's Way відповідає найсуворішим міжнародним стандартам, і їй можна довіряти.

Виробництво продукції компанії Nature's Way розташоване в США (штат Юта). Фірма була заснована ще в 1969 році і в даний час вважається одним з найбільш популярних, великих і надійних американських виробників натуральних харчових добавок. Виробничі потужності компанії (включаючи виробництво упаковки) займають величезну площу рівну 20 тис. квадратних метрів. На сьогоднішній день Nature's Way пропонує більше 500 високоякісних харчових продуктів: трави, рослинні екстракти, гомеопатичні засоби, вітаміни, мінерали та спеціальні формули. Особливою популярністю користується лінійка мультивітамінів "Alive!", З натуральними компонентами і сумішшю з фруктів, овочів і трав. Ці вітаміни входять в список кращих і найбільш продаваних товарів.

Основна місія компанії Nature's Way - зробити важливий внесок в оздоровлення людей по всьому світу. При виробництві продукції команда Nature's Way використовує не тільки перевірені підходи, засновані на багаторічній практиці, але і найсучасніші наукові розробки. Nature's Way ретельно стежить за дотриманням всіх технологій, сумлінним відбором інгредієнтів і відсутністю штучних добавок. Керівництво компанії жорстко контролює якість готової продукції, що допомагає їй відповідати високим міжнародним вимогам. Зелений листок на логотипі бренду Nature's Way знайомий сотням тисяч людей. Цей символ викликає у споживачів заслужену довіру і гарантує високу якість, безпеку і чудову ефективність препаратів від Nature's Way.